Balič

23.10.2017 Lokalita: Praha Vhodné pro absolventy

Pro nadnárodní firmu hledáme Baliče - balení nábytku. Jednosměnný provoz od 8h do 19h, krátký a dlouhý týden. Úžasný a mladý kolektiv, pojďte mezi nás. Práce může být i zábava.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
  • jednosměnný provoz (8-19h, krátký/dlouhý den)
  • mzda: 120 Kč/hod
  • výkonnostní prémie až 3 000 Kč
  • zajištěné svozy v Prahy - Opatova a z Benešova
  • stravenky

Náplň práce:

  • balení nábytku
  • další manuální práce

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost (vhodné spíše pro muže)
  • spolehlivost
  • pracovitost

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo nám zašlete vaše osobní údaje prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.

Kontaktní informace

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.