Manipulant ve skladu

16.10.2018 Lokalita: Zdice Možnost ubytování Vhodné pro absolventy

Hledáme posilu do našeho týmu do Zdic.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání
  • Smlouva na HPP
  • Mzda: 120 Kč/hod
  • Docházkový bonus
  • Stravenky
  • Možnost příspěvku na ubytování

Náplň práce:

  • Manipulace s obaly (KLT, EPP)
  • Manuální práce, případně obsluha VZV
  • Evidence obalů
  • Údržba techniky

Požadujeme:

  • Min. 1 rok praxe v oblasti skladu
  • Ochota pracovat na směny
  • Výpis z trest. rejstříku

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo nám zašlete vaše osobní údaje prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.

Kontaktní informace

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.