Pomocný nekvalifikovaný pracovník

22.09.2017 Lokalita: Hořovice Možnost ubytování

Pro naši chráněnou dílnu v Hořovicích, hledáme pomocné nekvalifikované pracovníky se sníženou pracovní schopností OZP,ZTP pro manuální činnost kontrolu malých součástek

Nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek
  • Dobré platové podmínky
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost zajištění ubytování

Náplň práce:

  • Dvousměnný pracovní provoz
  • Manuální činnost, kontrola malých součástek

Požadujeme:

  • Pracovníky se sníženou pracovní činností OZP, ZTP
  • Manuální činnost - kontrolu malých součástek
  • Volejte naši bezplatnou telefonní linku 800 215 220

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo nám zašlete vaše osobní údaje prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.

Kontaktní informace

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.