Vedoucí střediska

06.02.2019 Lokalita: Česká Lípa

hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici: vedoucí střediska veřejného osvětlení.

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • stravenka
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • motivující mzdu

Náplň práce:

  • vedení týmu elektrikářů
  • správa veřejného osvětlení
  • příprava, řízení a realizace zakázek
  • práce na PC
  • pravidelná komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost dle Vyhl.č. 50/1978 Sb., min.paragraf 7
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oblasti veřejného osvětlení výhodou
  • volejte naši bezplatnou linku 800 215 220

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo nám zašlete vaše osobní údaje prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.

Kontaktní informace

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.