Výrobní kontrola

13.09.2017 Lokalita: Česká Lípa

Pro významného klienta zabývajícího se výrobou komponentů pro automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici výrobní kontroly. Nástup je přímo do kmenového stavu!

Nabízíme:

  • NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU
  • Práce v nepřetržitém směnném provozu (8-hodinové směny)
  • Nástupní plat 18.400,- Kč (po zaučení až 32.000,- Kč)
  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč / směna
  • Příspěvek na školku 3.000,- Kč / rok
  • Příspěvek na dětskou rekreaci 2.000,- Kč / rok
  • Příspěvek na dioptrické brýle 2.000,- Kč / rok
  • Poukázka na nákup pracího prostředku 100,- Kč / měsíc
  • Příplatky vyšší než dané zákonem
  • Náborová prémie

Náplň práce:

  • Kontrola kvality skleněných čoček pro automobilový průmysl
  • Práce s PC
  • Manipulace se skleněným produktem

Požadujeme:

  • Jemná motorika prstů
  • Zručnost, rychlost
  • Pozornost a trpělivost

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo nám zašlete vaše osobní údaje prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.

Kontaktní informace

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.