Manipulant výroby (lakovna)

07.01.2021 Lokalita: Dobříš Možnost ubytování

Pro společnost, která je jednou z nejznámějších světových značek na poli kompaktních stavebních stojů a těžké stavební techniky, hledáme uchazeče na pozici

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 27 700 Kč, maximální mzdu až 33 800 Kč
  • možnost navýšení mzdy až třikrát za rok
  • nadstandardní příplatky za směnný provoz
  • nadstandardní příplatky za přesčasy
  • bonus za docházku až 10 000 Kč ročně
  • svozovou autobusovou dopravu ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • dotované závodní stravování, případně stravenky
  • pitný režim v celém areálu
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce
  • výhodnější volání i pro členy rodiny
  • finanční odměny ve výši 15 000 - 30 000 Kč za doporučení nového kolegy

Náplň práce:

  • Manipulant výroby připravuje materiál před a po lakování a provádí související manipulaci s nalakovaným materiálem tak, aby byl zajištěný bezproblémový chod výroby v požadované kvalitě a čase.
  • Pozice obnáší především tyto činnosti:
  • Navěšování materiálu k lakování
  • Kontrola stavu dílů před lakováním (krytování, vady materiálu, poškození atd.)
  • Svěšování materiálu po lakování
  • Čištění dílů po lakování
  • Kontrola stavu dílů po lakování (odkrytování, vady laku atd.)

Požadujeme:

  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • časovou flexibilitu (třísměnný provoz)
  • z důvodu fyzické náročnosti je pozice vhodná pouze pro muže

Zaujal vás tento inzerát? Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo nám zašlete vaše osobní údaje prostřednictvím formuláře a my se vám ozveme.

Kontaktní informace

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.