Registrace do databáze uchazečů

Chcete oslovit s pracovní nabídkou přímo pro Vás?

Pokud chcete být osloveni s nabídkou pracovní příležitosti, která bude sedět přímo Vám, zašlete nám svůj životopis a my vás zařadíme do databáze uchazečů o volná pracovní místa. Pomůžete si k rychlejší pracovní nabídce přímo pro Vás. Pošlete nám svoje kontaktní údaje a životopis (CV), ve kterém nezapomeňte uvést vaše dosažené vzdělání a pracovní zkušenosti.

Pokud si nevíte rady se zpracováním životopisu nebo potřebujete další informace, rádi vám pomůžeme. Stačí zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 215 220 nebo využijte náš formulář na vytvoření životopisu.

Zaslat životopis

Kontaktní informace

 

Kliknutím na výše uvedené tlačítko „SOUHLAS“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARIETE personal s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARIETE personal s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.